KONST / Litografier / Färglitografi 14632094
nr 1463 2094
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 55/75. Färglitografi, bildmått: 20x64 cm, yttermått inklusive ram. 33,5x76 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:41:16
1.100 kr
1.300 kr
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
25 apr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe